İLETİŞİM - BURKON TURİZM & KONGRE ORG. LTD. ŞTİ.
İLETİŞİM
İLETİŞİM FORMU
Not : * İşaretli Alanların Doldurulması Zorunludur.
Ad Soyad : *
Telefon : *
E Mail : *
Adres : *
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
   
   
     
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Burkon Turizm & Kongre Org. Ltd. Şti.
Çekirge Cd. No:51/C 16050, BURSA
Tel : 444 9 443
Fax : +90 224 233 80 00
Bilet : +90 0533 641 42 82
Transfer : +90 0553 336 83 17
Merkez : +90 0530 320 99 30


Halkla İlişkiler  info@burkon.com
Finans Departmanı  finans@burkon.com
Muhasebe Departmanı  finans1@burkon.com
Kongre Departmanı  kongre@burkon.com
Bilet & Vize Departmanı  bilet@burkon.com
Satış & Pazarlama Departmanı  satis@burkon.com
Tur Departmanı  tur@burkon.com
Transfer Departmanı  transfer@burkon.com
Teknik Departmanı  bilgiislem@burkon.com
İnsan Kaynakları Departmanı  ik@burkon.com
Kalite ve İş Geliştirme Departmanı  kalite@burkon.com
Hilton Şube  hilton@burkon.com

 

ULAŞIM BİLGİLERİ